Statystyki

Automaty Apollo

Nazwa „Apollo” kojarzy nam się przede wszystkim z programem kosmicznym, którego celem była eksploracja powierzchni Księżyca. Niestety, misja „Apollo 13” zakończyła się niepowodzeniem i o mało nie pozbawiła życia załogi krążownika, która w ostateczności szczęśliwie powróciła na Ziemię. Słowo kluczowe „Apollo” powinno być znane również wszystkim miłośnikom hazardu, a to za sprawą kultowych maszyn wrzutowych typu jednoręki bandyta, które były znane również pod taką samą nazwą.

Maszyny Apollo

    Apollo Games powstały dokładnie dekadę temu i przez ten czas zdążyły się na dobre zadomowić w różnego rodzaju barach, pubach czy stacjach benzynowych. Te automaty do gier podbiły serca graczy swoją nieskomplikowaną budową, prostotą obsługi oraz całkiem przyjemnym wyglądem. Gry hazardowe nieco odmieniły swoje oblicze po powstaniu automatów Apollo, które w swoisty sposób zrewolucjonizowały świat hazardowej rozgrywki.

    Naturalnie, automaty Apollo nie oferowały tylko i wyłącznie słynne owoce – do wyboru było łącznie 10 gier, wśród których można było znaleźć slot American Poker oraz różne odmiany video pokera. Najbardziej popularne były mimo wszystko wspomniane już wcześniej „owocówki”, w których można było zdobyć nieco pieniędzy. Mnożnik możliwy do uzyskania pozwalał zamienić 0,30 zł na nawet 1200 zł, co robi ogromne wrażenie.

Apollo w sieci

    Obecnie spora część hazardowej rozgrywki przeniosła się do Internetu, zaś tradycyjne automaty Apollo zaczynają stopniowo zanikać na rzecz urządzeń bardziej zaawansowanych technologicznie. Być może nie spotkamy w sieci dokładnie tych samych maszyn, jakimi były wspomniane apollo, jednakże z pewnością uda się znaleźć automaty online bardzo je przypominające. Różnorodność gier w kasynach internetowych jest doprawdy ogromna, więc każdy powinien bez najmniejszego problemu znaleźć coś dla siebie, do czego oczywiście zachęcamy.