Statystyki

Czy automaty hazardowe do gier są legalne?

    Bardzo wiele osób szuka informacji odnośnie legalności automatów hazardowych oraz rozgrywek, jakie są za ich pośrednictwem prowadzone. W Internecie można znaleźć bardzo wiele informacji z różnych obszarów życia, jednakże sztuką jest znaleźć rzetelne informacje, którym będziemy mogli w pełni zaufać. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie takimi tematami i właśnie dlatego postanowiliśmy podjąć temat, aby nasi gracze mieli dostęp do sprawdzonych informacji.

Zmiany prawne w roku 2017

    W bieżącym roku działo się bardzo wiele, jeżeli chodzi o zmiany prawne dotykające kwestii związanych z hazardem. W tym miesiącu wejdzie w życie nowa ustawa hazardowa, dzięki której Totalizator Sportowy będzie miał monopol na czerpanie dochodów z automatów o niskich wygranych. Możemy się spodziewać, że w niedługim czasie w punktach Totalizatora Sportowego zaczną pojawiać się legalne automaty do gier typu jednoręki bandyta, na których bez przeszkód będzie można zagrać.

    Warto nadmienić, że do tej pory automaty hazardowe mogły funkcjonować tylko i wyłącznie w licencjonowanych kasynach – takie restrykcje wprowadzono niedługo po wybuchu tzw. afery hazardowej jesienią 2009 roku. Niestety, znowelizowana wtedy ustawa została przygotowana zbyt szybko i posiadała bardzo wiele luk, przez które rozwijała się szara strefa.

A może online?

    Gry maszyny jednoręki bandyta możemy znaleźć również w kasynach internetowych, które coraz bardziej zyskują na swojej popularności. Warto spróbować rozgrywki w jednym z takich wirtualnych salonów gry, gdyż pozwala ona poznać zupełnie nowy wymiar hazardowej zabawy. W takich kasynach można znaleźć bardzo różnorodny katalog gier, w którym z pewnością znajdzie się również jednoręki bandyta online.